Na co czekasz? Zacznij budować swoją stronę internetową! Internet pozwala Ci także mieć swój własny wirtualny sklep. W obecnych czasach bardzo ważne jest mieć swoją wirtualna wizytówkę, nawet jeśli nie wiesz za bardzo jak rozpocząć taką działalność. Dlatego 1 Minute Site może Ci pomóc i możesz nauczyć się jak zbudować i zarządzać swoją stroną w całkowitej samodzielności.

 

Chciałbyś się dowiedzieć jak zbudować darmową stronę internetową z zaledwie 3 proste kroki?  1 Minute Site jest po to, aby stało się to dla Ciebie proste.

Musisz tylko się zarejestrować i następnie będziesz miał instrkucje krok-po-kroku: od wybrania Twojej ulubionej grafiki albo dodanie zawartości do publikacji online.

Dzięki bardzo intuicyjnemu panelowi administracyjnemu będziesz w stanie utworzyć własną stronę w zaledwie kilka minut, bez jakichkolwiek specyficznych lub technicznych umiejeności.

 

Poniżej prezentujemy w jaki sposób zbudować darmową stronę internetową!

 

Nie musisz instalować żadnego docelowego programy, możesz zbudować darmową stronę internetową online, zarzadząć nią i edytować jej zawartość w każdej chwili bez jakichklwiek limitów.

Co więcej, możesz dodać więcej zawartości do Twojej strony, takich jak:

 

  • Galerie zdjęć;
  • Filmiki YouTube ;
  • Załączniki;
  • Formularze kontaktowe;
  • Zdjęcia;
  • Paragrafy ze zdjęciami;
  • Mapy Google;
  • i wiele więcej…

 

* Umożliwiamy także pełne dostosowanie strony do Twoich potrzeb! W rzeczywistości wszyscy nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji w razie jakiejkolwiek ptrzeby. Możesz na przykład poprosić o niestandardową grafikę, która dobrze pasuje do Twojego logotypu i kolorystki firmy, a także o katalog niektórych produktów lub o e-Commerce w celu sprzedaży produktów Twojej firmy online.

Na co więc czekasz?1 Minute Site pozwala Ci cieszyć się tworzeniem Twojej strony internetowej. Zacznij jak najszybciej tworzyć własną stronę za darmo rejestrując się już teraz. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny.

Zbuduj swoją stronę z 1 Minute Site

Nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych i komputerowych