Spytaliśmy naszych klientów, za co najbardziej cenią sobie
1 Minute Site


Dobrze zbudowana strona internetowa i łatwa w obsłudze jest wspaniałą wizytówką firmy dla każdego biznesu jaki prowadzisz. Wszystkie usługi na 1 Minute Site są niezwykle profesjonalne i najwyższej jakości.


– Joanna – Warszawa

1 Minute Site okazał się doskonałym odkryciem. Natrafiłem na platformę całkiem przypadkiem… ale po kilku kliknięciach moja strona była już GOTOWA! A kiedy wróciłem do domu była już widoczna w wyszukiwarce.


– Krzystof – Expanse KP – Łódź

Example 1
Turystyka
Professionals
House & Real Estate
House & Real Estate
Tourism
Restaurants & Hospitality
Example 4
Example 3
Example 2
Ogrodzenia

Co to jest szablon?

Szablon jest jak wzór dokumentu, który zawiera konkretne ustawienia graficzne, które są wykorzystywane do opracowania grafiki stron internetowych. Dzięki szablonom jesteśmy w stanie tworzyć różne podstrony strony internetowej za pomocą tych samych podstawowych grafik, ale zmieniając zawartości.

Jakie szablony są dostępne?

Istnieją różne kryteria klasyfikacji szablonów. Warto pamiętać, że istnieją:

    • 1-, 2- and 3-kolumnowe szablony: wybór właściwego szablonu zależy od tego jak chcesz zaaranżować zawartości strony w graficznym układzie szablonu;
    • szablony flash, szablony css, szablony wordpress blog: wybór najlepszego szablonu zależy od Twoich potrzeb, projektu graficznego i technologii w której chcesz zbudować stronę internetową;
    • bezpłatne i płatne szablony: istnieje wiele stron internetowych oferujących Ci dużo darmowych szablonów. To są darmowe szablony, których nie musisz kupować; normalnie, uzywając ich są wyświetlane z ich autora podpisem. W zamian płatne szablony dają Ci więcej zaawansowanych technicznych możliwości. Wybór zależy od celów dla których budujesz stronę internetową.

Jak mogę wybrać szablon na 1 Minute Site?

Podczas rejestracji 1 Minute Site, możesz wybrać szablon, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. 1 Minuta Site udostępnia wiele szablonów tworzonych przez doświadczonych grafików, są uporządkowane według kategorii w celu ułatwienia wyboru. Zapoznaj się z szablonami utworzonymi specjalnie dla Ciebie:

Możesz również zapytać o CUSTOM TEMPLATE.