Szukasz programu do zbudowania Twojej strony internetowej? Czy uważasz, że dostępne programy online są zbyt trudne dla Ciebie? 1 Minute Site jest Twoim najlepszym rozwiązaniem! To proste, przyjemne i nie wymagające żadnych umiejętności technicznych rozwiązanie. Co więcej, możesz utworzyć swoją stronę www bezpośrednio online, bez pobierania jakiegokolwiek oprogramowania.

Dzięki 1 Minute Site nie musis być ekspertem IT ponieważ program jest bardzo łatwy w obsłudze i całkowicie darmowy.

Utworzyliśmy go w celu dostarczenia przydantego narzędzia i programu do tworzenia stron, aby ułatwić Ci proces utworzenia Twojego wirtualnego biura/wizytówki. Wiele osób ma problemy w tworzeniu stron internetowych, ponieważ czasami są to bardzo trudne oprogramowania do opanowania.

Wiele osób ma trudności w tworzeniu swoich stronach internetowych, ponieważ czasami jest bardzo trudne oprogramowanie do zrozumienia.

 

Musisz jedynie wykonać 3 proste kroki:

  1. Wybrać szablon
  2. Dodać zawartość
  3. Opublikować swoją stronę

Kiedy ukończysz te trzy bardzo proste kroki, Twoja strona będzie gotowa do publikacji w Interencie.

Dodatkowo, będziesz miał możliwość jej edytowania oraz dodawania zaawartości z każdego komputera na świecie.

Umożliwiamy także pełne dostosowanie strony do Twoich potrzeb! W rzeczywistości wszyscy nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji w razie jakiejkolwiek ptrzeby. Możesz na przykład poprosić o niestandardową grafikę, która dobrze pasuje do Twojego logotypu i kolorystki firmy, a także o katalog niektórych produktów lub o e-Commerce w celu sprzedaży produktów Twojej firmy online. 

Na co więc czekasz?1 Minute Site pozwala Ci cieszyć się tworzeniem Twojej strony internetowej. Zacznij jak najszybciej tworzyć własną stronę za darmo rejestrując się już teraz. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny.

Zbuduj swoją stronę z 1 Minute Site

Nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych i komputerowych