Darmowe strony internetowe

Chcesz stworzyć stronę internetową, ale nie jest geniuszem komputerowym? Od dziś zmienisz podejście! Badźmy szczerzy: Tworzenie strony może być czasem prawdziwą torturą. Ale chcemy Ci pokazać, że wcale tak NIE JEST.

W rzeczywistości istnieje łatwy sposób na SAMODZIELNE STWORZENIE strony internetowej… i nie jest to primaaprilisowy żart… możesz naprawdę zrobić wszystko na własną rękę. Bez dzwonienia do fachowców lub znajomych!

Pewnie zastanawiasz się, Jak? : )

Tu z pomocą przychodzimy my, którzy szczerze powiedziawszy też wariowaliśmy ze zmęczenia od tworzenia stron (a robimy to od kilkunastu lat). I tak stworzyliśmy 1 Minute Site, dzięki której możesz zbudować swoją stronę internetową w MINUTĘ…

Pomyśl… 1 Minute Site to strona do tworzenia stron – fajnie, nie? ; )

Ale jak mogę utworzyć stronę sam sobie?

rejestracja emailNiezłe pytanie, najlepiej po prostu to zrobić, wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej platformie podając swój adres email.  ->Tylko jeden adres email, nic więcej<-

Umożliwiamy Ci wypróbowanie 1 Minute Site CAŁKOWICIE ZA DARMO (to nie żart)

Po rejestracji możesz już wykonać stronę… (jak 200.000 innych użytkowników)… wprowadź zdjęcie, dowolne teksty, adres Twojej firmy.
Bez proszenia NIKOGO O POMOC.

Dalej się zastanawiasz, czy warto? : )

Oto 5 POWODÓW, BY SPRÓBOWAĆ

  1. Pomyśl o stronach, które podobają Ci się najbardziej, co Cię w nich urzeka: co byś zrobił, aby ZBUDOWAĆ PODOBNĄ STRONĘ dla siebie? Z 1 Minute Site możesz wykonać profesjonalną stronę WŁASNYMI SIŁAMI!
  2. Zastanawiasz się, CZEGO POTRZEBUJESZ? To proste: tylko trochę wyobraźni i informacji: my pomyślimy o wszystkich kwestiach technicznych, nie musisz być ekspertem!
  3. Okres próbny jest BEZPŁATNY i nie jest pod żadnym względem ograniczony czasowo.
  4. Grafikę DOSTANIESZ GRATIS. Jeśli zdecydujesz się na trzyletni zakup, wykonamy dla Ciebie nowy szablon NA MIARĘ. Jak Twoje ślubne ubranie, a nawet lepiej.
  5. CZAS, który wykorzystujesz teraz… zostanie dobrze nagrodzony wynikiem końcowym, nie żartujemy. Strona www to obecnie niejednokrotnie “pierwsze wrażenie” na temat Twojej działalności i firmy i pierwsza forma kontaktu z Tobą. Teraz każdy będzie mógł złożyć zapytanie przez 24h na dobę ; )

To jasne? Jedyne, co Ci teraz pozostaje, to spróbować

zbuduj darmowa stroneAby to uczynić, postępuj według prostych kroków

  • Kliknij na poniższy link Utwórz stronę, napisany dużymi literami…
  • Wpisz nazwę strony, Twój adres e-mail , hasło (spokojnie, jesteś w dobrych rękach)
  • Wybierz layout (nie przejmuj się, później możesz ją zmienić)
  • KONIEC. Nie wierzysz nam? PRZEKONAJ SIĘ SAM!

UTWÓRZ STRONĘ

I co wtedy? To proste: Wprowadź zawartość, by uczynić ją naprawdę Twoją (a jeśli masz problemy, skontaktuj się z nami!)

Mamy WIELKĄ nadzieję, że będziemy zdolni POMÓC Ci w tworzeniu Twojej strony!

Niecierpliwe czekamy na kontakt ; )
Zespół 1 Minute Site

PS. 1 : Nie wiemy, jak długo utrzymamy ofertę bezpłatnej GRAFIKI, wysłuchaj zatem kilku rad. ZAREJESTRUJ SIĘ. Wypróbuj darmowe stworzenie witryny i skontaktuj się, jeśli coś jest nie tak. Chcemy Ci w tym NAPRAWDĘ POMÓC. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres: info@1imunutesite.pl
PS. 2: Fakt, że samodzielnie wykonujesz własną stronę nie oznacza, że zostawimy Cię z tym samego. ZAWSZE możesz się z nami skontaktować. A my dostarczymy Ci wielu wskazówek, by Twoja strona była FANTASTYCZNA. Możemy również za niewielką opłatą wykonać na niej rzeczy, które wyróżnią jej pośród Twojej konkurencji!
PS. 3: Zastanawiałeś się, co myślą o nas inni? Nie wstydzimy się tym pochwalić! Jeśli chcesz, możesz również przeczytać parę komentarzy tych, którzy już nas znają.

1 Minute Site okazał się doskonałym odkryciem. Natrafiłem na platformę całkiem przypadkiem… ale po kilku kliknięciach moja strona była już GOTOWA! A kiedy wróciłem do domu była już widoczna w wyszukiwarce.


– Krzystof – Expanse KP – Łódź

Dobrze zbudowana strona internetowa i łatwa w obsłudze jest wspaniałą wizytówką firmy dla każdego biznesu jaki prowadzisz. Wszystkie usługi na 1 Minute Site są niezwykle profesjonalne i najwyższej jakości.


– Joanna – Warszawa

Teraz nie masz już żadnych wymówek.

Nadszedł czas, by wyjść z ukrycia i zrobić pierwszą, NAPRAWDĘ TWOJĄ stronę.

UTWÓRZ STRONĘ

Dlaczego zwlekasz z WYKONANIEM STRONY INTERNETOWEJ? Z 1 Minute Site to proste i przyjemne. Już teraz zacznij budować swoją witrynę www, rejestrując się. Wystarczy, że wypełnisz POLA rejestracji.

Zbuduj swoją stronę z 1 Minute Site

Nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych i komputerowych