Porozumienia

Sukces produktu, jak również przedsiębiorstwa, coraz bardziej zależy od umiejętności tworzenia wartości dodanej dla klientów, która często wynika nie tylko z samych funkcjonalności oferowanego produktu czy usługi. Niejednokrotnie wartość ta musi być wzmocniona innowacyjną ofertą, która może powstać tylko we współpracy z wyjątkowymi partnerami. Dlatego zdecydowaliśmy się wnieść trochę życia do naszej firmy, współpracując z partnerami biznesowymi najwyższego szczebla.

To właśnie z nimi wzrastamy każdego dnia, dzielimy się doświadczeniami i stawiamy czoła nowym wyzwaniom na rynku – zawsze gotowi oferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania i jeszcze więcej korzyści.

 

AVG

AVG to oprogramowanie blokujące i usuwające wirusy oraz złośliwe oprogramowanie. Chroni przed niebezpiecznymi linkami internetowymi. Nie spowalnia działania komputera.

1 Minute Site i AVG: 1 Minute site jest autoryzowanym dealerem oprogramowania i oferuje swoim użytkownikom możliwość jego zakupu w przystępnych cenach.

Trustpilot

Trustpilot to ogólnodostępna platforma zaprojektowana celem umożliwienia użytkownikom wystawiania opinii i komentarzy na temat produktów i usług dostępnych w Internecie oraz handlowych doświadczeń kanałem interentowym. Trustpilot łączy w Internecie konsumentów z firmami u których zakupili produkty.

1 Minuta Site i Trustpilot: 1 Minuta Site jest autoryzowanym dealerem Trustpilot

 

 

Cwany Lis

W serwisie CwanyLis.pl znajdziesz oferty producentów z całego świata: najświeższe nowinki techniczne, nowoczesne gadżety i modne ubrania w najniższych cenach na rynku. Codziennie serwujemy Ci świeżą porcję najlepszych ofert trwających tylko 24 godziny. Spiesz się – okazje nie lubią czekać!

1 Minute Site i Cwany Lis: na stronie Cwany Lis od czasu do czasu pojawią się pakiety naszych stron w promocyjnych cenach. Nie przegap okazji kiedy taka już się pojawi na Cwanym Lisie.

Z-Foto

Fotoalbum – doskonały pomysł na prezent! Z-Foto oferuje darmowy program ZFOTOkreator i gotowe wzory, dzięki czemu możesz szybko utworzyć fotoksiążkę i ciesyć się wspomnieniami.

1 Minute Site i  Z-Foto: w ramach współpracy wspólnie promujemy swoje produkty oferując promocyjne pakiety na nasze usługi.

Wszystko czego potrzebujesz do zbudowania strony internetowej

Domena

Adres url Twojej strony np: www.twojastrona.pl


E-mail

Twój własny adres e-mail


Widoczność

Twoja strona będzie widoczna w Google


Pomoc telefoniczna

Zadzwoń do nas kiedykolwiek potrzebujesz pomocy


Galeria zdjęć

Pokaż wszystkie zdjęcia i utwórz galerię zdjęć


Relacje z klientami

Utrzymuj kontakt z Twoimi klientami dzięki SendMiner


Logo

Możesz dodać logo Twojej firmy


Szablony graficzne

Duża ilość szablonów graficznych do wyboru


Picasa

Dzięki Picasa możesz dodać więcej zdjęć do strony


YouTube

Dodaj filmiki z YouTube


Mapy

Pozwól użytkownikom odnaleźć Cię poprzez dodanie Mapy Gogle


Załączniki

Dodaj plik do strony: PDF, Word, Zip


Zbuduj swoją stronę z 1 Minute Site

Nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych i komputerowych