Chciałbyś mieć gotową, profesjonalną stronę internetową z atrakcyjną grafiką i taką, która jest widoczna w wyszukiwarkach?

W cenę wliczona aktywacja Kampani Google AdWords za 400zł


1 Minute Site oferuje opłacalny, prosty i pewny system do budowy Twojej nowej profesjonalnej strony

  Co zrobimy dla ciebie?
 • Przygotujemy atrakcyjną i responsywną grafikę zgodną z wizerunkiem i logiem twojej firmy
 • Zbudujemy główne podstrony
 • Zamieścimy teksty i zdjęcia na stronie


Zoptymalizujemy stronę, tak aby była widoczna w wyszukiwrkach
Skontaktuj się z nami

Co jest wliczone w cenę Pakietu:
wszystko dla Twojej gotowej, profesjonalnej strony internetowej:

Własna domena, email, przestrzeń Web

Rejestracja lub przeniesienie domeny, 5 skrzynek pocztowych, 1000 Mb przestrzeni web, możliwa do aktywowania wielojęzyczność strony dla 3 języków, możliwość aktywowania modułu e-Commerce, panel zarządzania chroniony nazwą użytkownika i hasłem, obsługa klienta i pomoc przez email i linię telefoniczną.

Grafika zgodna z kolorami, które reprezentują Twoją firmę i logo

Wybierzemy spośród naszych dostępnych szablonów ten najbardziej adekwatny do twojego wizerunku. Zamieścimy twoje logo i zmodyfikujemy layout, żeby dostosować go do twoich życzeń i potrzeb. Stworzymy dla ciebie stronę z atrakcyjną, specjalnie zaprojektowaną i łatwą w nawigacji grafiką, aby Twoja profesjonalna strona podobała się Tobie, odwiedzającym ją osobom i wyszukiwarce Google oraz pomożemy Ci zdobyć nowych klientów.

Optymalizacja widoczności w Google

Pomożemy ci pokazać twoją stronę w Google i w innych wyszukiwarkach wpisując podstawowe tagi SEO na stronach, które stworzymy dla ciebie: tytuły, słowa kluczowe oraz opisy. To nie wszystko: zmodyfikujemy teksty, nazwy i opisy twoich zdjęć, aby zoptymalizować stronę internetową i zwiększyć możliwość pokazywania się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania.

Aktywacja pakietu Biznes 1MS dla twojej profesjonalnej strony

Strona będzie zbudowana na platformie 1 Minute Site ze wszystkimi zaletami naszego CMS do tworzenia profesjonalnych stron internetowych i naszej obsługi klientów. 1 Minute Site pozwoli ci dodać nowe treści i obrazy i jest tak prosty, jak edytor tekstu. Od drugiego roku zapłacisz tylko 384,00 zł + VAT.


Wyślij nam materiały, które masz do dyspozycji, a my zbudowaną profesjonalną stronę odpowiednią dla Ciebie i Twojej firmy

Zajmiemy się stworzeniem Twojej wiarygodnej i profesjonalnej wizytówki online, jak również stworzeniem podstron i zamieszczeniem tekstów i obrazów, robiąc to w taki sposób, aby Twoja strona była naprawdę atrakcyjna.
Reklama w Google AdWords wliczona w cenę

Aby twoja strona była od razu widoczna w Google, włączymy dla Ciebie płatne ogłoszenia Google Adwords, które są widoczne na stronach wyszukiwania Google lub stron z nim powiązanych i są opisane jako „reklamy”. Zostanie to zrobione przez doświadczonego eksperta od Google Adwords z budżetem 400 zł wliczonym w cenę.

Skontaktuj się z nami już teraz i zbuduj swoją profesjonalną stronę internetową

Skontaktuj się z nami już teraz

Zespół profesjonalistów do Twoich usług

Grafika zgodna z wizerunkiem Twojej firmy

Skonsultujemy z Tobą wizję Twojej strony www, poprosimy o wybranie kolorystyki najbardziej pasującej go Twojego profilu działalności i o wysłanie Twojego logo, celem utworzenia gotowej profesjonalnej strony internetowej. Dzięki twoim wskazówkom i doświadczeniu naszych projektantów web wykonamy najlepszą grafikę dla twojej strony.

SEO Copywriting

Nie martw się, jeśli nie masz gotowych i ukończonych tekstów. Wyślij nam podstawowy, krótki tekst z głównymi informacjami na temat Twojej działalności. Nasi copywriterzy udoskonalą i uzupełnią treść odpowiednim językiem, to znaczy takim, który będzie podobał się Twoim klientom, a także będzie przyjazany dla wyszukiwarek internetowych.

Biuro obsługi klienta

Będziemy do Twojej dyspozycji również po stworzeniu gotowej, profesjonalnej strony dzięki naszej Obsłudze Klienta 1 Minute Site.
Będziesz mógł skontaktować się z nami, aby dokonać lub zasugerować zmiany na Twojej stronie kontaktując się mailowo na info@1minutesite.pl lub telefonicznie na nasz numer telefonu.

Zapytaliśmy naszych klientów dlaczego wybrali gotową, profesjonalną stronę 1 Minute Site.

– Krzystof – Expanse KP – Łódź

1 Minute Site okazał się doskonałym odkryciem. Natrafiłem na platformę całkiem przypadkiem… ale po kilku kliknięciach moja strona była już GOTOWA! A kiedy wróciłem do domu była już widoczna w wyszukiwarce.

– Joanna – Warszawa

Dobrze zbudowana strona internetowa i łatwa w obsłudze jest wspaniałą wizytówką firmy dla każdego biznesu jaki prowadzisz. Wszystkie usługi na 1 Minute Site są niezwykle profesjonalne i najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby zbudować swoją Gotową Profesjonalną Stronę Internetową.

Odpowiemy na Twoje prośby i wyślemy Ci listę materiałów, które będą nam potrzebne do realizacji strony.

Będziesz miał do dyspozycji osobistego konsultanta wybranego na podstawie Twojej branży. To wszystko za jedyne 999 zł + VAT. Od drugiego roku zapłacisz tylko 384,00 zł + VAT.

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

Nasza infolinia jest aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00 i 15.00 – 17.00

Możesz też wysłać wiadomość na
info@1minutesite.pl

FAQ na temat Profesjonalnej Strony Internetowej na 1Minute Site

Jeśli masz jeszcze wątpliwości na temat naszej profesjonalnej strony internetowej przygotowanej specjalnie dla Ciebie, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami naszych klientów.

 

Jak skorzystać z Oferty?

Skorzystanie z oferty Gotowa Profesjonalna strona Internetowa za 999 zł + VAT jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić na nasz numer +48 22 354 78 87 lub wysłać email na info@1minutesite.pl deklarując chęć zakupu pakietu. W naszej odpowiedzi podsumującej ofertę wyślemy Ci listę materiałów, które będą nam potrzebne oraz nasze dane, aby dokonać płatności przelewem bankowym. Nasi konsultanci zbudują twoją stronę internetową do 45 dni po otrzymaniu płatności.

 

Czy mogę dodać lub zmienić teksty i obrazy na gotowej stronie?

Oczywiście, że tak. Dostaniesz Twoją osobistę nazwę użytkownika i hasło dostępu do twojego panelu zarządzania. Logując się do panelu będziesz mógł poprawiać teksty, zmieniać i dodawać je, używając naszego CMS. To proste jak edytor tekstu! Ponadto będziesz mógł dodawać nowe podstrony do twojej strony i zamieszczać wybrane treści.

Na naszej gotowej stronie jest możliwe dodanie następujących treści na każdej podstronie:

 • Teksty i obrazy
 • Formularze kontaktowe z polami, które można spersonalizować według Twoich wytycznych
 • Filmy video z Youtube
 • Załączniki do pobrania
 • Google Maps
 • Galerie obrazów

 

Nie mam tekstów do wysłania – czy mimo to stworzycie dla mnie stronę?

Nie ma problemu, wyślij nam podstawowy, krótki tekst z głównymi informacjami na temat twojej działalności. Nasi copywriterzy udoskonalą i uzupełnią treść odpowiednim językiem – to znaczy takim, który będzie się podobał Twoim klientom jak również wyszukiwarkom internetowym. Wystarczy nam naprawdę niewiele informacji, aby stworzyć teksty do zamieszczenia na gotowej profesjonalnej stronie internetowej. Aby ci pomoc przygotowaliśmy kilka pytań, na które możesz odpowiedzieć:

 • Od ilu lat działasz w tej branży?
 • Gdzie prowadzisz działalność?
 • Kim są twoi idealni klienci?
 • Jakie są Twoje główne produkty czy usługi?
 • Jakie są Twoje zalety w porównaniu do konkurencji?
 • Gdzie jest siedziba Twojej firmy? Jaki jest jej adres? Jakie są godziny otwarcia?
 • Na jaki numer telefonu i jaki adres emailowy chcesz, aby klienci kontatowali się z Tobą?

 

Nie mam zdjęć do zamieszczenia na stronie: czy mimo to zbudujecie stronę?

Nie martw się 🙂 Wyślij nam te, które masz, nawet te zrobione telefonem, później zintegrujemy niektóre twoje zdjęcia z innymi obrazami z galerii, aby uzupełnić stronę.

 

Ile kosztuje gotowa profesjonalna strona internetowa od drugiego roku?

Przez pierwszy rok w cenę wliczona jest kompletna realizacja profesjonalnej strony internetowej, łącznie z pakietem Business 1 Minute Site w cenie 999 zł + VAT.

Od drugiego roku zapłacisz tylko 348 zł + VAT na rok, a w tym wliczony jest nasz CMS, dzięki któremu dokonasz zmian na stronie, abonament domeny, skrzynki pocztowe i przestrzeń web oraz darmowa pomoc naszego serwisu klienta za pomocą e-maila i kontaktu telefonicznego. Aby odnowić ofertę na jeszcze lepszych warunkach, możesz wybrać pakiety odnowienia abonamentu na kilka lat, aż do otrzymania 50% zniżki.

 

Czy mogę aktywować e-commerce na gotowej stronie?

Nasz system pozwala na całkowicie swobodną aktywację twojego biznesu eCommerce. Kiedy będziesz wysyła do nas emaila w sprawie skorzystania z naszej oferty gotowej, profesjonalnej strony internetowej zaznacz, że chciałbyś stronę przeznaczoną do sprzedaży online. Nasi konsultanci tak skonfigurują Twoją stronę, abyś mógł zająć się jedynie wprowadzeniem produktów na stronę.

 

Ile będę musiał zapłacić za odnowienie abonamentu?

Będziesz mógł zapłacić 384 zł + VAT w każdym momencie, bezpośrednio przez twój panel zarządzania. Ważne jest, aby dokonać płatności do dnia wygaśnięcia pakietu, aby uniknąć zawieszenia domeny i skrzynek pocztowych. Aby odnowić abonament na jeszcze korzystniejszych warunkach, będziesz mógł wybrać spośród pakietów odnowienia na kilka lat, aż do uzyskania 50% zniżki.

 

Co muszę zrobić jeśli zdecyduję nie odnawiać strony internetowej?

Aby zrezygnować z odnowienia gotowej strony internetowej, wystarczy wysłać email na info@oneminutesite.pl i poinformować nas, że nie chcesz odnowiać usługi. Pamiętaj, że jeśli podejmiesz decyzję o nieodnawianiu strony internetowej, to również domena i skrzynki pocztowe utracą ważność i nie będzie ich można ponownie zakupić przez przynajmniej 60 dni od utracenia ważności.

 

Mam już stronę internetową zbudowaną na 1 Minute Site. Czy mogę skorzystać z oferty gotowej, profesjonalnej strony www?

Oczywiście! Płacąc cenę pakietu gotowej profesjonalnej strony internetowej, Twoja strona będzie odnowiona o jeden rok i przejdzie na wersję Business, jeśli masz pakiet Basic lub Professional. Jeśli już masz pakiet Business, uzyskasz odnowienie o rok dłużej względem daty wygaśnięcia pierwotnego kontraktu. Nasi konsultanci odzyskają materiał ze strony, którą zbudowałeś, ale będziesz mógł poprosić nas o uzupełnienie tekstów i obrazów oraz o zmianę szaty graficznej strony.

 

 

Ty również wybierz twoją gotową profesjonalną stronę internetową!

 

1 Minute Site oferuje dynamiczne, profesjonalne strony internetowe, które można modyfikować osobiście za naprawdę niewielką cenę!

Atrakcyjna strona, widoczna w wyszukiwarkach, prosta i szybka w obsłudze z jakiegokolwiek komputera, bez konieczności instalacji żadnego programu. Strona zoptymalizowana dla wyszukiwarek, a więc idealna do nawigacji i wizyt z jakiegokolwiek komputera czy urządzenia mobilnego, dostępna również ze zwykłego połączenia 3G!

 

Skontaktuj się z nami