Tworzenie stron internetowych

Darmowa strona internetowa? Nie wierzysz nam? Przekonaj się! : )

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach 74% ludzi musi pracować z wykorzystaniem Internetu? Czy jesteś w pozostałych 26% procentach, którzy woleliby tego uniknąć? Zapewne w obu przypadkach jedyne, czego chcesz to MNIEJ STRESU. Jeśli nie chcesz oszaleć, zbuduj stronę internetową

MAMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE. Strona firmy lub osoby nie musi mieć wiele wspólnego z nauką! 1 Minute Site powstała aby: Uczynić życie prostszym (także nam!). Została stworzona, aby:

 • pozwolić Ci na edycję strony bez znajomości HTML
 • wstawić wszystkie obrazki, jakich potrzebujesz (Zauważyłeś małe litery? Możesz poprawić je w witrynie bez niczyjej pomocy)
 • aktualizować teksty bez pomocy wiecznie zajętego informatyka lub przyjaciela-amatora
 • nie przejmować się aktualizacją, zawirusowanie strony czy serwera. Nasz zespół dba o Twoje bezpieczeństwo!

Chcesz stworzyć własną stronę internetową za darmo?

Wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

 • kliknij na link Utwórz stronę, ten poniżej, napisany dużą literą
 • wprowadź nazwę strony, Twój e-mail, hasło (spokojnie, jesteś w dobrych rękach)
 • wybierz grafikę (Nie martw się, możesz ją później zmienić)
 • KONIEC. Nie wierzysz? WYPRÓBUJ!
 • Co potem? To proste: dodaj i edytuj zawartość Twojej strony (i jeśli masz problemy: skontaktuj się z nami!)

Wszystko w jednym miejscu!

PS.1 Jeśli dotarłeś do tego miejsca pewnie zastanawiasz się: OK., ale jak oni na tym zarabiają? Nie ma wątpliwości : ) Oferujemy również wersje płatne, ale tylko dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej!
Nie bój się, nie poprosimy Cię o kartę kredytową ani żadną płatności, póki sam nie zechcesz skorzystać z naszej płatnej wersji. Wybór należy do Ciebie, mamy tysiące zadowolonych darmowych użytkowników
PS.2 Nadal nie jesteś przekonany? Obdarz nas zaufaniem! Nie zawiedziemy Cię (a jeśli coś Cię masz jakieś wątpliwości , wyślij nam maila! info@1minutesite.pl)

Dlaczego warto stworzyć stronę internetową?

marketing in polandPowodów tworzenia stron www jest wiele i różną się od w zależności od prezentowanej działalności, także poza siecią. Serwis www jest punktem docelowym, ekskluzywnym i autorytatywnym dla tych, którzy szukają Ciebie, Twoich produktów i usług w sieci lub chcą dowiedzieć się czegoś więcej o Twojej działalności.

Oto 5 powodów, dla których warto stworzyć własną witrynę już teraz:

 1. Utworzenie strony www daje Ci możliwość nawiązania kontaktu ze światem (lub, jeśli wolisz, rynkiem) z szybkim wzrostem i bez granic. Obecnie 75% gospodarstw domowych w Polsce posiada dostęp do Internetu. Co roku wzrasta liczba internautów.  Sieć w Polsce tworzy 21,5 miliona użytkowników, przy populacji około 38 milionów mieszkańców. Dzienne Polacy spędzają w nim 4 godz. i 59 min, próbując znaleźć informacje na temat różnych zagadnień, zarówno związanych z pracą, jak i czystą rozrywką. Co ciekawe czas ten wyprzedził o 52 min codzienne oglądanie telewizji (źródło: Nielsen Audience Measurement w 2013 r. dla portalu Newsweek.pl).
 2. Stworzenie strony internetowej pozwala Ci: tworzyć, koordynować, zapisywać, udostępniać. Dzięki utworzeniu witryny możesz dodawać nowe, oryginalne treści, zapisywać i przekazywać harmonogram lub dostępność produktów lub usług, kalendarz wydarzeń, wizyt i spotkań. Możesz tworzyć oraz udostępniać raporty i dokumenty do pobrania, przypomnienia i zaproszenia do udziału we wspólnych projektach i wreszcie udostępniać te szczególne chwile za pośrednictwem zdjęć, filmików i tekstów.
 3. Strona www jest Twoja i niezależna od zmian w platformach, na których jest załadowana. Jak wielu z Was posiadając na Facebooku stronę firmy lub stowarzyszenia, został usunięty z powodu zmiany polityki lub przepisów dotyczących dostępu do sieci społecznościowych? Było wiele takich przypadków. Jeśli zdecydujesz się natomiast założyć stronę web, zawartość, grafika, obrazki, kontakty i dokumenty pozostaną na zawsze Twoją własnością. Możesz łatwo je zmieniać i ulepszać aktualizując swoją stronę, mierząc i analizując liczbę odwiedzin, jak i jakość kontaktów dzięki dostępnym danym: liczbie wizyt, nowych i starych odwiedzających, słowom kluczowym, pochodzeniu geograficznym, etc…
 4. Strona www pozwoli Ci zintegrować tekst z treściami multimedialnymi. Jeśli teksty są niezbędne do pozycjonowania w wyszukiwarkach, filmy on-line są zawsze najczęściej oglądane i udostępniane przez Internautów. Z 1 Minute Site możesz integrować elementy video z YouTube w prosty i skuteczny sposób.
 5. Już teraz sprzedawaj swoje produkty i usługi on-line za pośrednictwem e-commerce. Jeśli masz firmę, tworząc stronę z 1 Minute Site możesz od razu stworzyć swój własny sklep internetowy. W łatwy sposób możesz opublikować swój katalog produktów on-line, także w bezpłatnej wersji. Założenie e-sklepu w kilku prostych krokach jest niezbędne, by sprawdzić się na rynku sprzedaży on-line, jednym z nielicznych, który rośnie mimo kryzysu. W 2014 roku po raz pierwszy sklepy internetowe przebiły platformy aukcyjne pod względem liczby użytkowników. Sprzedaż internetowa wzrasta z roku na rok, co potwierdza fakt, że jest to najszybciej wzrastająca gałąź w Polskiej gospodarce w 2014 roku, osiągając poziom 27 miliardów złotych.  (źródło forbes.pl).

Podajmy przykład z krajów, które dotknął kryzys gospodarczy w ostatnich latach: sektory dotknięte kryzysem we Włoszech, takie jak moda i odzież, turystyka, sektor wydawniczy, wzrosły kolejno o 30,9 i 16%.

Postanowiłeś stworzyć swoją stronę www?

ZRÓB TO TERAZ

Katalog darmowych stron internetowych

zbuduj darmowa stroneJuż teraz możesz stworzyć swoją darmową witrynę www z 1 Minute Site! 1 Minute Site to Twój oparty na sieci CMS do tworzenia serwisu internetowego bezpośrednio online. Nie musisz pobierać oprogramowania lub posiadać specjalnych umiejętności informatycznych.

Zarejestruj się i zacznij budować Twoją darmową stronę www w łatwy i szybki sposób. Musisz postępować tylko według 3 kroków:

 • wybierz jeden spośród dostępnych szablonów lub poproś o spersonalizowaną grafikę
 • wstaw zawartość (teksty, obrazki, video, dokumenty do pobrania)
 • opublikuj stronę on-line i umieść ją natychmiast w wyszukiwarkach

Poniżej prezentujemy listę szablonów stron internetowych dostępnych do wyboru na platformie 1 Minute Site. Nie wahaj się i też stwórz Twoją stronę www za darmo.

Dostępne szablony dla kategorii: Firmy i przedsiębiorstwa, Sztuka i muzyka, Wellness, Ezoteryzm i religia, Hobby, Nieruchomości, Lekarze, Z pieprzem, Specjaliści, Restauracje i lokale, Strony osobiste, Sport, Turystyka, Web 2.0

Jak stworzyć bezpłatną stronę z 1 Minute Site?

Założenie darmowego serwisu www z 1 Minute Site jest proste, intuicyjne i nie wymaga żadnych konkretnych umiejętności technicznych. Aby wejść do świata 1 Minute Site i dowiedzieć się, jak stworzyć darmową stronę internetową, musisz zarejestrować się na portalu. Po wypełnieniu formularza uwolnij swoją kreatywność i całkowicie samodzielnie stwórz bezpłatną witrynę!!

Możesz wybrać spośród setek modeli graficznych, które pomogą Ci uczynić Twoją stronę www atrakcyjną i funkcjonalną. Ale jeśli nie wiesz, który model wybrać do stworzenia bezpłatnej witryny na temat Twojej działalności lub strony osobistej możesz przejrzeć katalogi tematyczne, w których zebrane są przeróżne szablony. Przeglądając nasz blog lub katalog on-line masz ponadto możliwość zobaczyć niektóre strony www, które inni użytkownicy stworzyli już z 1 Minute Site, znajdując wskazówki i interesujące pomysły na stworzenie Twojego darmowego serwisu www. Po wybraniu szablonu stworzenia własnej strony za darmo, możesz przystąpić do dodawania elementów takich jak teksty, obrazki i video. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi możesz dodawać informacje w zintegrowanej edycji tekstu: nie trzeba znać żadnego języka programowania, ponieważ po dodaniu treści to 1 Minute Site przekonwertuje wszystko w kod potrzebny wyszukiwarkom, aby prawidłowo wyświetlać strony.

Zasoby multimedialne, dzięki którym nauczysz się, jak stworzyć darmową stronę www z 1 Minute Site

Podczas dodawania zawartości możesz również skorzystać z naszych samouczków video, które dostarczą Ci cennych informacji na temat:

Zasoby Web 2.0, dzięki którym dowiesz się więcej na temat 1 Minute Site

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami na temat tworzenia darmowej strony z 1 Minute Site, zostań naszym fanem na Facebooku oraz Google+: jeśli zbudujesz swoją stronę na naszej platformie, zgłoś się do nas i opublikujemy informację o niej na naszych blogach i fan page.

Poniżej prezentujemy listę stron internetowych stworzonych dzięki 1 Minute Site. Nie wahaj się i też stwórz swoją stronę www za darmo.

Przykład stron wizytówek utworzonych na platformie 1 Minute Site

 • www.expanse-kp.com
 • www.zagorskimarek.pl
 • www.englishhead.pl
 • www.turystykaiekologia.pl
 • www.advokatlbn.pl

Zbuduj swoją osobistą stronę

Mówią o nas

Kto powiedział, że do stworzenia osobistej strony internetowej trzeba być ekspertem w dziedzinie informatyki? W morzu sieci istnieją liczne praktyczne porady i skuteczne wskazówki, jak utworzyć osobistą witrynę nie będąc przy tym ekspertem w programowaniu. Dzięki szybkiemu wyszukiwaniu w Internecie można znaleźć wiele różnych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. 1 Minute Site pozwala zaprojektować osobistą witrynę całkowicie samodzielnie. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu użytkownikowi systemowi CMS jest łatwy w użyciu dla każdego. W sieci dostępne są podręczniki oraz forum, na którym udzielają się eksperci dostarczający bardzo przydatnych wskazówek.

 

1 Minute Site okazał się doskonałym odkryciem. Natrafiłem na platformę całkiem przypadkiem… ale po kilku kliknięciach moja strona była już GOTOWA! A kiedy wróciłem do domu była już widoczna w wyszukiwarce.


– Krzystof – Expanse KP – Łódź

Dobrze zbudowana strona internetowa i łatwa w obsłudze jest wspaniałą wizytówką firmy dla każdego biznesu jaki prowadzisz. Wszystkie usługi na 1 Minute Site są niezwykle profesjonalne i najwyższej jakości.


– Joanna – Warszawa

Zbuduj swoją stronę z 1 Minute Site

Nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych i komputerowych