Sprawdź wszystkie nasze możliwości, by Twoja strona internetowa osiągnęła sukces!

book

Książka

Już wkrótce do pobrania! Nasza książka “Jak zaimponować Google

book

FAQ

Zobacz pytania i odpowiedzi, które użytkownicy platformy zadali już naszemu zespołowi. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego potrzebujesz, zadaj nowe pytanie, a w ciągu 24 godzin otrzymasz bezpośrednią odpowiedź, która wzbogaci również nasze FAQ.

book

E-mail i telefon

Wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres info@1minutesite.pl, a otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin lub skontaktuj się z nami bezpośrednio przez darmowy numer

book

Video i szybka instrukcja obsługi

Odwiedź nasz kanał YouTube, nasze filmiki pokażą Ci, jak stworzyć i opublikować Twoją stronę w kilku ruchach. Możesz też sprawdzić nasz prosty przewodnik.

Zaufaj naszemu zespołowi, by stworzyć kompletną stronę www

1minutesite_assistenza_staff
Zespół 1 Minute Site jest do Twojej dyspozycji w kwestii wsparcia technicznego i pomocy telefonicznej, jak również realizacji kompletnej i spersonalizowanej strony www.
Dobrze wiemy, jak ważne jest zaprojektowanie skutecznej witryny i grafiki, zgodnych z Twoimi celami, z tego powodu nasz zespół jest zawsze na bieżąco z nowościami w temacie Web Design.
Równie ważny jest marketing internetowy: dzięki zoptymalizowanej stronie łatwiej będzie Cię znaleźć w sieci.
W sprawie wszystkich tych zapytań wyślij nam e-mail i opowiedz o swoich potrzebach: dajemy Ci do dyspozycji akredytowanego web designera z wiedzą specjalistyczną z Twojego sektora, który będzie wiedział, jak obrócić Twoje wymagania w udaną stronę www.
Ponadto, masz do dyspozycji naszego eksperta od Web Marketingu, który pomoże Ci zaplanować zawartość strony, pisać odpowiednie teksty do Google i ustawić parametry SEO takie jak tytuł, opis i słowa kluczowe, by zwiększyć ilość kwalifikowanych odwiedzin na Twojej stronie.
Skontaktuj się z nami

 

 

Zbuduj swoją stronę z 1 Minute Site

Nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych i komputerowych